חיוך הוליווד

לחייך כמו כוכב הוליוודי אפשרי אצלנו!

מרפאת ERDEMבאיסטנבול

מרפאת ארדם היא אחת ממרפאות הבריאות המבוססות והאמינות ביותר באיסטנבול ויש לה 6 בתי חולים מן המניין. זה משרת ביעילות בתחומים כמו כירורגיה פלסטית, טיפולי שיניים, ניתוחים בריאטריים, השתלת שיער ותחומים רפואיים אחרים כבר יותר מ-30 שנה. עם הטכנולוגיה הרפואית העדכנית ביותר, רופאים מיומנים והיישומים המודרניים ביותר, זה הבטיח ש-99 אחוז מהמטופלים יהיו מרוצים.

טיפול השתלת שיער במרפאת ארדם מתבצע על ידי רופאים מנוסים ומומחים וצוותים רפואיים מקצועיים המשרתים במגזר שנים רבות. מומחים אלו הם בעלי תעודות והסמכות בינלאומיות ובצעו אלפי טיפולים מוצלחים בתחום השתלת שיער במשך שנים רבות. על ידי שימוש בציוד הרפואי הטכנולוגי העדכני ביותר בטיפולים שלהם, הם מציעים תוצאות בטוחות ויעילות למטופלים שלהם. ההקפדה שלהם בתהליך השתלת השיער מבטיחה שהמטופלים מגיעים לתוצאות טבעיות ואסתטיות.

חיוך הוליווד

נוהל הוליווד סמייל מיושם כדי להשיג חיוך לבן מושלם מבחינה אסתטית. ציפויי למינציה מפורצלן או זירקוניום משמשים לשיפור צבע השיניים, הצורה והמיקום. רופא השיניים מעצב חיוך במראה טבעי המתאים למבנה הפנים של המטופל. את המריחה משלימים על ידי הנחת התבניות שהוכנו במעבדה מיוחדת על השיניים.

טורקיה היא המדינה המובילה לטיפול זה, שכן יתרונותיה כוללים מרפאות מאובזרות היטב, רופאי שיניים מומחים ושירותי ייעוץ מקוונים בחינם. בנוסף, נעשה שימוש ברופאי שיניים מנוסים, ובציוד רפואי והוא מספק גישה קלה ומהירה למטופלים ברחבי העולם.

  • הרדמה מקומית
  • משך מפגש אחד
  • 6 לילות לינה
  • חזרה ישירות לעבודה

תקנישירות

קו תמיכה 7/24

אפשרות להגיע אלינו בכל עת!

העברת VIP ולינה

אנו מציעים שירות הסעות VIP משדה התעופה למלון ולמרפאה עבור המטופלים שלנו

שירות מלונות 5 כוכבים

בנוסף לטיפולים המתקדמים ביותר, אנו מעניקים נוחות למטופלים שלנו

מרפאות מתקדמות

הודות לציוד הרפואי המתקדם שלנו, אנו מציעים פתרון מלא.

רופאים מנוסים

הרופאים המנוסים שלנו מוכנים עבורך.

תמיכה בשירות בכל השפות

אנו משרתים את המטופלים שלנו מכל רחבי העולם בשפתם.

חיוך הוליווד

חבילת הכל כלול

  • מלון 5 כוכבים באיסטנבול
  • העברה VIP מסביב
  • עוזרות אישיות דוברות עברית
  • עלויות מעבדה, תרופות וציוד
  • ייעוץ חינם

הגאווה הזו שייכת לכולנו!

בקהילת המועדון LTB הכוללת אנשי עסקים, מנכ"לים, סמנכ"לי כספים, יזמים ומיטב מומחים במגזר אורגן טקס פרסי העסקים הבינלאומיים 2024 בדובאי ובו בית החולים שלנו ארדם זכתה בשביעות רצון של המטופל(חולה) הבינלאומי שהוענק לקבוצת הבריאות של ארדם.בכך גרמה לגאווה לא רק לבית חולים שלנו אלה גם למדינתנו.הפרס הוענק לאייבוקה קולונק חבר מועצת המנהלים של קבוצת הבריאות של ארדם והמתאם האדמיניסטרטיבי.LTB CLUB המארגנת אירוע בינלאומי זה על ידי איחוד מנהיגים,חזון והחידושים שלהם תחת קורת גג אחת,אמר את הצהרותיו עבור קבוצת בריאות ארדם:"הפרס הזה הוא עדות למחויבות שלכם למנהיגות ולמצוינות. זוהי עדות החמלה שאתם מספקים למטופלים מכל רחבי העולם.קבוצת בריאות ארדם באמת עשתה שינוי בחייהם של אנשים רבים.הפרס הזה הוא הכרה ראויה לתרומתכם האדירה "...

תשאל את הרופא

ייעוץ חינם
נדרש שם פרטי!
יש צורך במייל!
נדרש מספר טלפון!
בלי קוד מדינה

מרפאת ארדם בעיתונות