השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער ברמה הכי גבוהה

השתלת שיער בטורקיה

מרפאת ארדם היא אחת ממרפאות הבריאות האמינות ביותר באיסטנבול. היא משרתת ביעילות בתחום האסתטיקה והקוסמטיקה כבר למעלה מ-30 שנה. עם הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת שלה, הרופאים המיומנים והשיטות החדשניות שלה, היא הבטיחה ש-98 אחוז מהמטופלים מרוצים. על ידי עבודה עם צוות מסור וישר, מרפאת ארדם רוצה להיות המיטב ברפואה העכשווית, לרצות את מטופליו בכל הנסיבות, ולהיות ידוע כאחד ממוסדות הבריאות הגדולים ביותר בטורקיה ובזירה העולמיתהשתלת שיער היא סוג של פעולה כירורגית המסייעת לאנשים להגיע לשיער שהם רוצים. המומחה לוקח זקיקי שיער בדרך כלל מאזור העורף ומשתיל אותם לאזורים המקריחים כדי לקבל את המראה הרצוי. תהליך זה מסווג לשתי פעולות שונות:FUE והשתלת שיער DHI מופרדים מאזור התורםומשתילים אחד אחד FUE היא שיטה ללא חתך בעוד שזקיקי שיער בטכניכת DHI-ה

צוות רפואי

טורקיה היא אחד המקומות בעולם שבהם החינוך לרפואה חשוב מאוד. הרופאים שלנו הם בעלי רקע לימודי חזק ומנוסים מאוד בתחומם. בעזרת השיטות המשופרות בהן הם משתמשים וגם השירות של הצוות הרפואי המועיל והמקצועי, הצוות הרפואי שלנו יסייע לכם להגיע לתוצאות נפלאות ובו בזמן יגרום לכם להרגיש בבית.

בית חולים ארדם באיסטנבול

מרפאת ארדם היא אחת ממרפאות הבריאות האמינות ביותר באיסטנבול. היא משרתת ביעילות בתחום האסתטיקה והקוסמטיקה כבר למעלה מ-30 שנה. עם הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת שלה, הרופאים המיומנים והשיטות החדשניות שלה, היא הבטיחה ש-98 אחוז מהמטופלים מרוצים. על ידי עבודה עם צוות מסור וישר, מרפאת ארדם רוצה להיות המיטב ברפואה העכשווית, לרצות את מטופליו בכל הנסיבות, ולהיות ידוע כאחד ממוסדות הבריאות הגדולים ביותר בטורקיה ובזירה העולמית.

תהליכים

הַרדָמָה

מקומי

טווח

6-7 שעות

הישארו באיסטנבול

2 לילות

חזור לעבוד

ישירות

תמונות לפני & אחרי

מדוע לבחור בנו?

קבוצת שירותי הבריאות המבוססת ביותר

צוות מנוסה ואמין

מחירים נוחים

הטכנולוגיה העדכנית ביותר

עלות השתלת שיער בטורקיה

חבילת הכל כלול
  • ייעוץ חינם
  • 3 לילות במלון 5 כוכבים באיסטנבול
  • בדיקות לפני/אחרי ניתוח
  • עלות למעבדה
  • תרופות וציוד
  • העברה VIP לכל אורך הדרך
  • תמיכה 7/24
  • מתרגם בעברית בכל התהליך

עד 30% הנחות על פעולות משולבות

פנה אלינו לפרטים

בקשת מידע
נדרש שם פרטי!
יש צורך במייל!
נדרש מספר טלפון!
בלי קוד מדינה

בוא נדבר

יש שאלה? רוצים לקבוע תור לעצמכם? התקשר אלינו או שלח מייל ליצירת קשר עם מרפאת ארדם.

כתובת

Alemdağ Cad. Sezer Sk. No: 3-5 Ümraniye – İstanbul

טלפון

+90 541 249 64 14

אימייל

info@erdemclinic.com

ווטסאפ

+90 541 249 64 14

מרפאת ארדם בעיתונות