ניתוח פלסטי

ברכיופלסטיקה בטורקיה

Brachioplasty in Turkey

מהו ברכיופלסטיקה?

ניתוח אסתטי עוסק בכל חלק בגוף. הוא נוקט בגישה שמטרתה לתקן בעיות מולדות, המתפתחות מאוחר יותר וקשורות לזמן. החלק העליון של הזרועות שלנו גם מושך את תשומת הלב כאזורים שרצוי לתקן עם ניתוחים מתגברים והרמת ידיים ו/או דילול זרועות.

מעת לעת עלולה להופיע בעיית צניחת הידיים עקב גורם גיל או עלייה במשקל. ניתן להסיר את הרפיון על ידי התערבות כירורגית על עור הזרוע העליונה שיש לו צניחת מסיבות שונות. לפי רמת הרפיון ניתן למצוא פתרון בספורט ותרגילים. עם זאת, פעולת מתיחת זרועות היא הכרחית בהחלט בצפיפות מתקדמת. במיוחד אם יש עודפי עור, התערבות אחרת מלבד הניתוח לא תספיק.

שיטות ברכיופלסטיקה

לפעולות הרמת ידיים יש בשנים האחרונות ביקוש רציני על ידי אנשים המייחסים חשיבות למראה אסתטי. גם את אחוזי ההצלחה של הפעולות ניתן למנות בין הסיבות שמגבירות את הביקוש. עבודה עם צוות מנוסה היא גם אחד הגורמים המשפיעים על ההצלחה.

קיימות שתי גישות שונות לפתרון בעיות עיבוי של אזור הזרוע העליונה, בהתאם למידת הבעיה.

- ניתוח מתיחת זרועות עליונות, המספק גם דילול של הידיים וגם העלמת בעיית הרפיון

- ניתוח שאיבת שומן עם תוצאות ללא צלקות שיהפכו את הידיים לרזות יותר.

ניתוח אסתטי להרמת ידיים

הניתוח והשיטה האסתטיים להרמת זרועות נקבעים בהתאם לקצב צניחת העור בזרועות הזרוע ועובי רקמת השומן התת עורית. ניתוחי הרמת ידיים מבוצעים בהרדמה כללית-מקומית בהתאם למצב המטופל. מי שעבר ניתוח בהרדמה מקומית יכול להשתחרר באותו היום בפיקוח רופא, בעוד מי שעבר ניתוח הרמת ידיים בהרדמה מלאה יכול להשתחרר למחרת. זמן ניתוח הרמת זרוע הוא 1.5-2 שעות. יומיים לאחר הניתוח הפלסטי להרמת זרועות, המטופל יכול לעשות אמבטיה. המטופל יכול להתחיל בפעילות ספורטיבית לאחר 1-1.5 חודשים.

האם יש לך שאלה?
צריך מידע נוסף על הניתוח? בלחיצה על Whatsapp או אימייל, תוכלו לקבל ייעוץ חינם לשאלותיכם.
תשאל את הרופא

שיטת שאיבת שומן

שלוש טכניקות שונות משמשות לעתים קרובות ביישום שאיבת שומן המשמש להרמת זרועות.

שאיבת שומן מתפרצת

טכניקה זו היא אחת מהליכי שאיבת השומן הנפוצים ביותר. בשיטה זו, הידועה גם בשם Liposculpture, מוזרקת כמות גדולה של לידוקאין (הרדמה מקומית) ואפינפרין (מכווץ נימי) לרקמת השומן באזור הבעייתי, מה שגורם לרקמה המכוונת להתנפח ולהתקשות. מבצעים חתכים קטנים מאוד ומסירים רקמות שומן עודפות בעזרת מיקרו קנולות. לא נגרם נזק לרקמות שמסביב במהלך הליכים אלה. לאחר מכן מניחים שמנים אלה ממש מתחת לפני העור. כך, הזרוע הופכת הרבה יותר חיה ומלאה. טכניקת שאיבת השומן המתפתחת מבוצעת בהרדמה מקומית.

שאיבת שומן בלייזר

בטכניקה זו, בה משתמשים באנרגיית לייזר להנזלת רקמת השומן המצטברת, רקמת השומן המומסת נזרקת אל מחוץ לגוף בעזרת מיקרוקנולות. כמו בשאיבת שומן גומלת, הוא מייצר תוצאות מוצלחות מבלי לפגוע ברקמות שמסביב.

בנוסף, תמיסת מלח סטרילית משמשת להתאוששות מהירה בהרבה. לפיכך, הידוק העור לאחר הניתוח מהיר ויעיל יותר. במיוחד עוזר הלייזר להמיס את תאי השומן שקשה להגיע אליהם במעבר דרך הרקמה הסיבית ולהידוק העור בזרוע, מה שמועיל מאוד לשאיבת שומן המופעלת על הזרוע.

שאיבת שומן Vaser

הוא משתמש בחום מאנרגיה קולית כדי לפרק את רקמת השומן וליצור אמולסיה של תאי השומן. רקמת השומן הנוזלית מוסרת בקלות מהגוף דרך צינורית דקה. כמו שאיבת שומן בלייזר, טכניקה זו משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת על מנת לספק הסרת שומן מקסימלית עם השפעה מינימלית מבלי לפגוע ברקמות שמסביב. כך יוצאת תוצאה טבעית ומוצלחת מאוד. שיטת שאיבת השומן הוואזר המיושמת על הזרוע היא הליך הסרת שומן מהפכני המספק פתרון מיידי ותוצאות מהירות.

לא משנה באיזו טכניקת שאיבת שומן משתמשים, אם יש עודפי עור, יש להסיר את עודפי העור בניתוח לאחר הליכים אלו. לפעמים העור העודף מוגבל לבית השחי, ולפעמים הוא ממשיך עד למרפק. במקרה הראשון, ניתן לשחזר את עודפי העור על ידי השארת צלקת מוגבלת שניתן להסתיר רק מתחת לבית השחי. במקרה השני, תהליך מתיחת הזרוע מושלם על ידי השארת צלקת בחלק הפנימי של הזרוע. עם זאת, עקבות זו אינה ניכרת במבט מלפנים או מאחור.

האם יש לך שאלה?
צריך מידע נוסף על הניתוח? בלחיצה על Whatsapp או אימייל, תוכלו לקבל ייעוץ חינם לשאלותיכם.
תשאל את הרופא

לפני ניתוח ברכיופלסטיקה

לפני ניתוח הרמת זרוע, על המטופלים לפעול לפי המלצות הרופא. לפני ניתוח הרמת זרועות, על המטופל להקפיד על כמה כללים, בדיוק כמו בניתוחים אחרים. הסיבה החשובה ביותר לכך היא להבטיח שהניתוח יהיה נוח.

מטופלים שיעברו ניתוח צריכים לשים לב לתרופות בהן ישתמשו במהלך 4 או 5 הימים שלפני הניתוח. במיוחד יש להימנע בתקופה זו מתרופות המדללות את הדם כמו אספירין.

במהלך בדיקה והערכה זו, הרופא שלך לומד על ההיסטוריה הרפואית המפורטת שלך ועל הציפיות שלך מניתוח זה. הרופא שלך רוצה לוודא שאתה מבין את הצלקת הצפויה לאחר הניתוח, כי דהיית הצלקות בגוף היא לא כמו בפנים. זה לוקח יותר זמן ודורש יותר מאמץ. ניתן לתכנן הליך זה גם כשילוב של שאיבת שומן ו/או פעולת צלקת קצרה אם כמות העור הרפוי והרקמה הרופסת אינה גדולה מדי. במהלך ההערכה עליך להתאים תחילה לניתוח הצלקת הקצרה. הרופא שלך עשוי להפנות אותך לניתוח זה אם העור שלך אלסטי יחסית וכמות הרקמה להסרה בינונית בגודלה, אם אין לך עור משמעותי שנפגע מהשמש ואם אין לך עור רפוי מאוד.

לאחר ניתוח ברכיופלסטיקה

יש להימנע מתנועות יד פתאומיות ומוגזמות. קו התפר מלווה בחבישה חסומה למשך שבוע. הים והבריכה; עבודה קשה, השימוש בזרועות אסור למשך 3 שבועות. המטופל יכול לבצע בקלות את פעולותיו היומיומיות מיום המחרת.

לא מתאים לעשות ספורט פעיל, במיוחד באזור הזרועות, בממוצע 3-4 שבועות לאחר פעולת מתיחת הידיים.

בצקת עלולה להופיע בידיים ובאמות בתקופה המוקדמת שלאחר הניתוח, כלומר, במהלך השבועיים הראשונים; במיוחד אם נעשתה גם שאיבת שומן. זה נורמלי. אפילו בצקת זו עשויה להיות קשורה למחוך הזרוע. יהיה טוב מאוד למטופל להסיר את המחוך מדי פעם ולנוח חצי שעה בשכיבה עם הידיים למעלה. בצקת דמוית לימפתית לא נראית בסוף התקופה.

תהליך ברכיופלסטיקה

הַרדָמָה

כללי

משך הטיפול

2-3 שעות

הישארו באיסטנבול

5 ימים

מקובל מבחינה חברתית

7-8 ימים

עלות ברכיופלסטיקה בטורקיה

כלול במחיר
  • ייעוץ חינם
  • 4 לילות במלון 5 כוכבים באיסטנבול
  • בדיקות לפני/אחרי ניתוח
  • עלות למעבדה
  • תרופות וציוד
  • העברה VIP לכל אורך הדרך
  • תמיכה 7/24
  • מתרגם בעברית בכל התהליך

בקשת מידע
נדרש שם פרטי!
יש צורך במייל!
נדרש מספר טלפון!
בלי קוד מדינה
זמן שיחה נדרש!
לפי הזמן של המדינה שלך.
ריבוי פעולות
 
נדרשת מדיניות פרטיות

תהליך הגשת בקשה

השלם את הטופס

כדי ליצור איתנו קשר, תחילה עליך למלא את הטופס.

ייעוץ חינם

לאחר מילוי הטופס, יועצי הבריאות המומחים שלנו יצרו איתך קשר בהקדם האפשרי.

שלח תמונה

יועצי הבריאות המומחים שלנו יבקשו להציג את התמונות שלך לרופא.

תִכנוּן

לאחר בחינת התמונות, הרופא שלך יחליט אם אתה מתאים לניתוח ותהליך הניתוח שלך יתוכנן.

שאלות נפוצות

אם אינך רואה תשובה לשאלתך, תוכל לשלוח לנו דוא"ל מטופס יצירת הקשר שלנו.

זה יהיה טוב אם היית באיסטנבול כמה ימים לפני הניתוח. יהיה עליך לבצע את הבדיקות, בדיקות הדם או פרטים אחרים יום לפני הניתוח.

כהליך סטנדרטי, ביום הניתוח תעביר את הלילה בבית החולים כדי לעקוב אחר מצבך. לאחר מכן, ההתאוששות הראשונה שלך תיקח 7-10 ימים ואם תרצו לראות כמה מראות יפים באיסטנבול, תכננו את החופשה בהתאם.

לאחר 2-3 שבועות, תראה שההחלמה שלך עומדת להסתיים.

ברכיופלסטיקה, הידוע בכינויו הרמת זרועות, הוא פעולה כירורגית המפחיתה עודף עור נפול כלפי מטה. זה מהדק ומחליק את רקמת התמיכה מתחת לעור שנותנת את הצורה של הזרוע העליונה. זה גם מפחית כיסי שומן מסוימים באזור הזרוע העליונה.

ברכיופלסטיקה היא בדרך כלל פעולה בטוחה. אבל סכנות הן חלק מכל ניתוח. הסיכונים שלך משתנים עם הגיל, כמה משקל ירדת וכל מצב בריאותי שיש לך. זה תלוי גם בטכניקה הכירורגית שבה משתמש הרופא שלך.

בדרך כלל, ניתוח ברכיופלסטיק יסיר 600 עד 1800 גרם או 1.5 עד 4 פאונד של שומן ועודפי עור של הזרוע העליונה. אתה צריך לדעת שזה לא הליך הרזיה.

זה אופייני שיש חבורות, נפיחות, חוסר תחושה, כאב, לחץ, צריבה וניקוז מהחתכים שלך. ייתכן שהנפיחות תימשך חודש עד שישה חודשים, והחוסר תחושה ישתפר ככל שתהליך הריפוי נמשך.

מבוגרים עם רפיון חמור בעור הזרוע העליונה הם בדרך כלל מועמדים להרמת ידיים. מבוגרים בכל הגילאים שאינם סובלים מעודף משקל משמעותי ומשקלם יציב למדי. אנשים בריאים ללא מחלות שיעכבו את יכולתם לרפא או יעמידו אותם בסיכון גבוה יותר לניתוח.

לאחר הניתוח, סביר להניח שתצטרך ללבוש בגד דחיסה למשך שלושה עד ארבעה שבועות. לאחר הניתוח, חשוב מאוד להימנע מהרמת הרמה כבדה ומפעילות גופנית אינטנסיבית למשך כחודש. כמו כן, אסור להשתמש בדאודורנט במשך שבועיים.

לאחר ניתוח הרמת הידיים שלך, הפצעים שלך ייתפרו יחד עם תפרים נספגים או תפרים שיוסרו תוך שבוע עד שבועיים.

למרות שעשויות להיות נפיחות וחבורות מסוימות, ניתוח ברכיופלסטיק מייצר צורות חלקות ומהודקות יותר הנראות לעין מיד לאחר הטיפול.

לאחר מתיחת הזרוע, החתכים שלך יהיו חבושים. הזרועות שלך יהיו חבושות בצורה רופפת עם גומי כדי להפחית את הנפיחות. ניתן להניח צינורות קטנים בזרועותיך כדי לנקז דם או נוזלים נוספים. סביר להניח שתיפגש עם חבר בצוות הניתוחים הפלסטיים שלך תוך יום או יומיים לאחר ניתוח הרמת הידיים שלך.

הפרדות פצעים קלים, התפרקות פצעים, סרומה, לימפוצלה/בצקת לימפה, חוסר יכולת לסגור את הזרוע, צלקות רעות, זיהום, דימום, תסמונת דחיסת עצב/תסמונת, נוירומות ואובדן חושי הם סיבוכים שעלולים להתרחש לאחר ניתוח ברכיופלסטיקה.