ניתוח פלסטי

גניקומסטיה בטורקיה

Gynecomastia in Turkey

מה זה ניתוח גינקומסטיה?

הצמיחה המתרחשת באזור החזה של גברים כמו אצל נשים נקראת גינקומסטיה. אי נוחות זו, המופיעה במהלך תקופת הגדילה, עלולה להוביל לבעיות פסיכולוגיות וגם להפרעות אסתטיות אם היא קבועה. בהפרעה זו, שמקורה לרוב הורמונלי, ניתן לטפל בשיטות שונות. הסיבה להופעתו במהלך ההתבגרות היא השינויים ההורמונליים החריגים בתהליך זה. ניתוח גינקומסטיה מוגדר כפעולה כירורגית המבוצעת במקרה של הגדלת חזה מוגזמת בגברים. גברים עם היווצרות חזה מסוג נשי משיגים מבנה שד בגודל אידיאלי עם ניתוח גינקומסטיה. ישנם גורמים רבים ושונים להיווצרות גינקומסטיה. סיבות רבות, מתרופות ועד איזונים הורמונליים, עלולות לגרום לצמיחת חזה מוגזמת אצל גברים. בנוסף, גורמים מבניים וגנטיים הם בין הסיבות הבולטות להופעתה של גינקומסטיה.

שיטות גינקומסטיה

בעבר, הטיפול הקלאסי בגינקומסטיה היה הסרה של כל רקמת השד על ידי כניסה דרך הפטמה. עם זאת, כתוצאה מטכניקה זו, כלוב הצלעות מעוות ומתמוטט. . כיום כמעט ולא נעשה בו שימוש אלא במקרים מיוחדים מאוד. שאיבת שומן קלאסית תספיק כדי להפריע להגדלת החזה הנגרמת על ידי רקמת שומן. במקרים בהם בלוטת החלב גדלה, שיטות שאיבת שומן אולטרסאונד או לייזר יגבירו את ההצלחה. אף אחת מהשיטות הללו לא משאירה צלקות (אלא אם כן לאדם יש הפרעה בריפוי פצעים כגון היווצרות צלקת היפרטרופית/קלואיד). במקרים בהם בלוטת החלב מתקדמת יותר ובלוטת החלב פיברוטית (מוקשה), ניתן להסיר רקמה קשה זו (שיטת משיכה) בחתכים קצרים (בשיטה זו לא תהיה צלקת נראית לעין בעוד מעטים חודשים). במקרים בהם בלוטת החלב גדלה והפטמה נפולת בצורה חמורה, יש לתכנן את העלאת הפטמה. אצל גברים שעברו ניתוח בריאטרי ויש להם חזה נפול מאוד לאחר ירידה במשקל, ייתכן שיהיה צורך להזיז את הפטמה בדרך זו. מקרים של גניקומסטיה חד צדדית, לעומת זאת, הם מקרים שיש להדגיש ולבחון בנפרד וספציפית. מאחר ששימון שד חד צדדי עשוי לנבוע מסרטן השד אצל גברים, במקרים אלו ניתן להסיר את כל רקמת השד במקרה של ספק, או לאשר את האבחנה מראש באמצעות הליכי ביופסיה שונים. ניתוחי גינקומסטיה אורכים 1-2 שעות ובהחלט מבוצעים בהרדמה. לאחר ההליך, מחוך מיוחד נלבש. מומלץ לשהות בבית החולים לפחות לילה אחד. אם יש ניקוז, הוא מוסר למחרת והמטופל משתחרר. יש צורך להשתמש במחוך במשך 3-4 שבועות.

לפני ניתוח גינקומסטיה

ניתוח כולל פרוצדורות כירורגיות לרקמות ואיברים. כל צורך בניתוח אומר שאנשים צריכים להתמודד עם שאלות רבות בראשם. לאחר קבלת מידע על הניתוח, השאלה השנייה היא מה יש לקחת בחשבון לפני הניתוח. ניתוחי גינקומסטיה, שעשויים להשפיע על החיים החברתיים מבחינה אסתטית, חשובים לפחות כמו שלבים כירורגיים אחרים. למעשה, נושא זה מקבל חשיבות רבה עוד יותר כאשר מדובר במראה החיצוני של האדם עצמו, כלומר במראה האסתטי. דברים שיש לקחת בחשבון לפני ניתוח גינקומסטיה דומים לפעולות כירורגיות אחרות. אנו יכולים לפרט אותם באופן הבא:

- שימוש במדללי דם כמו אספירין - יש להפסיק את הטיפול בקורספין לפחות 10 ימים לפני הניתוח.
- לפני הניתוח יש לבצע את הבדיקות והבדיקות שהרופא ביקש.
- יש ליידע את הרופא לגבי נושאים חשובים כמו גיל המטופל, גובהו, משקלו, ההיסטוריה הגנטית וההיסטוריה של המחלה.
- יש להפסיק הרגלים מזיקים כמו אלכוהול ועישון, בתנאי שמתחיל לפחות עשרה ימים לפני ניתוח הגניקומסטיה. עישון יכול לעכב ריפוי רקמות ולעורר התפתחות של סיבוכים שונים.
- אסור לאכול ולשתות ביום הניתוח, בקיצור צריך להיות רעב.

האם יש לך שאלה?
צריך מידע נוסף על הניתוח? בלחיצה על Whatsapp או אימייל, תוכלו לקבל ייעוץ חינם לשאלותיכם.
תשאל את הרופא

אחרי ניתוח גינקומסטיה

לאחר ניתוח גניקומסטיה עם שאיבת שומן, מורחים על המטופל חבישה הדוקה למניעת דימום בפנים. חבישה הדוקה זו נשארת למשך יומיים ולאחר מכן נפתחת, המטופל מרגיש הקלה כאשר החבישה הזו נפתחת. בדרך כלל משתמשים בתפרים ממיסים, אין צורך לקחת תפרים, במידת הצורך מסירים 1-2 תפרים לאחר שבוע. עם שאיבת השומן לא נעשה שימוש בניקוז בטכניקת ניתוח גניקומסטיה, כך שהנוחות של המטופל עולה במידה ניכרת והוא יכול להמשיך בחיי היומיום שלו. לאחר ניתוח גניקומסטיה כמעט ואין כאב, רק תחושת מתח. שבוע לאחר הניתוח, אפילו המצב הנפוח ביותר יוצר תוצאה ראויה להערצה. כאשר אתה מוריד את הבגדים שלך לאחר חודש, זה לא יהיה ברור שעברת את הניתוח. בתקופה זו, כאשר אתה נוגע בו, תהיה קשיות שרק אתה יכול להרגיש. נוקשות זו יכולה להימשך 3 חודשים בתהליך פוחת. לאחר 6 חודשים, תהיה לך המראה הטוב ביותר כאילו מעולם לא עברת שום ניתוח. לאחר גניקומסטיה, החולים יכולים לחזור לחייהם הרגילים למחרת.

תהליך גינקומסטיה

הַרדָמָה

כללי

משך הטיפול

3-4 שעות

הישארו באיסטנבול

6 ימים

מקובל מבחינה חברתית

שבוע 1

עלות גינקומסטיה בטורקיה

כלול במחיר
  • ייעוץ חינם
  • 5 לילות במלון 5 כוכבים באיסטנבול
  • בדיקות לפני/אחרי ניתוח
  • עלות למעבדה
  • תרופות וציוד
  • העברה VIP לכל אורך הדרך
  • תמיכה 7/24
  • מתרגם בעברית בכל התהליך

בקשת מידע
נדרש שם פרטי!
יש צורך במייל!
נדרש מספר טלפון!
בלי קוד מדינה
זמן שיחה נדרש!
לפי הזמן של המדינה שלך.
ריבוי פעולות
 
נדרשת מדיניות פרטיות

תהליך הגשת בקשה

השלם את הטופס

כדי ליצור איתנו קשר, תחילה עליך למלא את הטופס.

ייעוץ חינם

לאחר מילוי הטופס, יועצי הבריאות המומחים שלנו יצרו איתך קשר בהקדם האפשרי.

שלח תמונה

יועצי הבריאות המומחים שלנו יבקשו להציג את התמונות שלך לרופא.

תִכנוּן

לאחר בחינת התמונות, הרופא שלך יחליט אם אתה מתאים לניתוח ותהליך הניתוח שלך יתוכנן.

שאלות נפוצות

אם אינך רואה תשובה לשאלתך, תוכל לשלוח לנו דוא"ל מטופס יצירת הקשר שלנו.

מומחים מציעים שכמה ימים יספיקו לכל ההכנות שצריך לעשות.

צפוי שיהיה לך מספיק זמן להתאושש ולחזור לחיי היומיום תוך 7 ימים. אז אתה יכול לראות את איסטנבול היפה כרצונך.

ההליך, שנמשך בין שעתיים לשלוש שעות, עשוי לכלול כריתה להסרת רקמת בלוטה סיבית או עור נוסף, וכן שאיבת שומן להסרת רקמת שומן. תקבלי הרדמה כללית מרופא מרדים מוסמך לאורך כל ההליך.

כמו בכל ההליכים הקוסמטיים הגדולים, תהיה תקופת החלמה לאחר ההליך. תצטרך ללבוש בגד דחיסה מיוחד בשבוע הראשון כדי לסייע בתהליך הריפוי, אך רוב החולים יכולים לחזור לחיים נורמליים תוך 3 ימים עד שבועיים.

מכיוון שמדובר בהליך בשעות היום, אין צורך לבלות את הלילה בבית החולים. אתה יכול בדרך כלל לחדש את הפעילות היומיומית שלך ולעבוד תוך יומיים עד שלושה. המתן שבועיים לפני שתבצע תרגילי חזה מאומצים יותר כמו הרמת משקולות בחדר כושר.

בהרדמה כללית, אתה "תישן" לאורך כל ההליך. גם אם אתה ער, הרדמה מקומית מרדים את האזור כך שלא תרגיש כאב. הרדמה כללית היא בדרך כלל האפשרות הבטוחה היחידה.

אתה יכול להתקלח ביום השני לאחר הניתוח. לאחר המקלחת, טפחו בעדינות את החתכים בלי לשפשף אותם. שימו לב לרחצה או לשחייה לפחות שלושה שבועות לאחר הניתוח.

כאשר אתה מרגיש מוכן לאכול שוב מזון מוצק, מומלץ לאכול ארוחה מאוזנת עם הרבה פירות, ירקות וחלבונים.
עליך להימנע מעישון ואלכוהול במשך השבועות הקרובים מכיוון שפעילויות אלו עלולות להפריע להתאוששותך.

לעתים קרובות יש חוסר תחושה ואובדן תחושה בהתחלה, אבל זה כמעט תמיד רק זמני. רגישות הפטמה שלך צריכה לחזור להיות כפי שהייתה לפני הניתוח לאחר שנה. מידע כללי נוסף זמין מהאגודה האמריקאית למנתחים פלסטיים.

הקפידו לתמוך בעצמכם בכריות ולישון על הגב. זה יקל עליך לקום מהמיטה. הימנע משינה על הבטן או על הצד למשך שבועיים לאחר ההליך.

- לישון הרבה.
- לנוח מספר שבועות לאחר הניתוח כדי לאפשר לגופך להחלים.
- לאכול טוב ולשתות הרבה מים.
- שים עין על החתכים שלך.
- פעילות גופנית מתונה, בעצימות נמוכה.

חבורות, דימום, איסוף נוזלים, קווי מתאר לא סדירים, אובדן עור הפטמה, צלקות בולטות, חוסר תחושה בפטמות, פטמות הפוכות, עור שד רפוי ואסימטריה הם דוגמאות לתוצאות שכיחות. לכן, חשוב לבחור מומחה מנוסה.