השתלת שיער

השתלת שיער

Hair Transplant in Turkey

מה זה השתלת שיער?

השתלת שיער מופעלת על מנת למנוע את בעיית הדלילות וההתקרחות הנגרמת מנשירת שיער. זוהי שיטת טיפול קבועה. בדרך כלל, זקיקי שיער שנאספים מהעורף של המטופל מושתלים לאזור הדרוש. ההליך מבוצע בהרדמה מקומית. לכן, לא תרגיש שום כאב. ניתוח זה הוא מיקרוכירורגיה. מסיבה זו, ההליך צריך להתבצע בסביבת בית חולים ועל ידי רופא מנוסה. אם יש לך תלונה על נשירת שיער, תחילה עליך לעבור בדיקת בריאות. כך תוכלו לברר האם ישנה בעיה בריאותית הגורמת לנשירת שיער. כמה בעיות בריאותיות כמו מחסור בוויטמינים ומינרלים ובעיות הורמונליות גורמות לנשירת שיער. אם מתגלות בעיות אלו, יש ליישם תחילה טיפול.

סוגים של השתלת שיער

ישנן שלוש טכניקות שונות להשתלת שיער המיושמות לעתים קרובות. אלו הן טכניקות השתלת שיער FUT, FUE ו-DHI. בכל שלוש השיטות מתבצעת השתלת זקיק שיער חי. השיטות המיושמות מבוצעות בהרדמה מקומית. הסיבה לחלוקת השיטות לשלוש היא ההבדל בדרך של הסרת שיער. שיטת השתלת השיער הטובה ביותר נקבעת על ידי המומחה להשתלות שיער בהתאם לסיבות רבות כגון שיעור נשירת השיער של האדם ומיקום אזור התורם.

השתלת שיער FUE

השתלת שיער FUE (חילוץ יחידות זקיקים) משמשת ברחבי העולם כדי לפתור לצמיתות בעיות נשירת שיער ונשירת שיער. זוהי טכניקה מאוד עדכנית. זהו תהליך בן שלושה שלבים. עם זאת, היא מתבצעת על ידי השתלת זקיקי השיער שנאספו מהאזור השעיר בחלק האחורי של הראש לאזורים קירחים שבהם רואים דלילות. הודות לשיקום שיער FUE, אנשים שחווים נשירת שיער חוסכים רק 7-8 שעות. בדרך זו תוכל לקבל שיער טבעי, בריא ושופע המורכב מזקיקי השיער שלך בהם תוכל להשתמש לכל החיים. השתלת שיער FUE היא אחד מהיישומים האסתטיים המועדפים ביותר על גברים כיום. טכניקה זו מאפשרת לנשים וגם לגברים לקבל שיער בריא, נטול כאבים, מהיר ונוח שנראה טבעי כמו השיער שלהם.

השתלת שיער FUT

בהליך זה, הרופא שלך לוקח את זקיקי השיער שלך כרצועה מאזור התורם שלך. לאחר מכן הוא משתיל את זקיקי השיער הללו לאזור המיועד להשתלה. אולם עם התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות, שיטת FUT השאירה את מקומה לשיטת FUE. עם זאת, שיטת FUT מיושמת גם מעת לעת. אם קבוע.מכיוון שלאחר ההליכים שבוצעו לפני גיל זה, אתה עלול לחוות שוב את בעיית נשירת השיער. לשם כך, כדאי להיות מעל מגבלת גיל מסוימת בעת ביצוע ההליך.

השתלת שיער DHI

השתלת שיער DHI היא השיטה הנפוצה ביותר לאחר השתלת שיער FUE. בתהליך זה מועדפים בדרך כלל זקיקי שיער שיילקחו מאזור העורף. שיטת DHI נחשבת לאחת השיטות המועילות ביותר מבחינת זמן החלמה קצר וריבוי השתלות שיער בפגישה אחת. תהליך זה נועד להעצים ולסגור את האזורים הקירחים מבלי לפגוע בשיער ובשורשים הבריאים על העור שלך. הודות לשיטה זו, תהיה לך תסרוקת הרבה יותר תכופה וטבעית. לפני ההליך, הרופא שלך בוחן את זקיקי השיער שלך בפירוט בעזרת מכשירי הדמיה ברזולוציה גבוהה.
לפני ניתוח השתלת שיער
לפני שיקום שיער, יש כמה נקודות שכדאי לשים לב אליהן. אלה הם כדלקמן:

- כדאי להפסיק לעשן שבוע לפני השתילה. אם אתה לא יכול להפסיק, כדאי לנסות להפחית את העישון.
- יש להפסיק עם אלכוהול שבוע לפני הניתוח.
- לא כדאי לשתות קפה.
- יש להפסיק לצרוך תה ירוק שבוע לפני השתלת שיער.
- יש ליידע את הרופאים שיבצעו את ההליך לגבי התרופות בהן אתם משתמשים עקב מחלות כרוניות או אקוטיות.
- הפסקת השימוש בנוגדי קרישה ומולטי ויטמינים שבוע לפני הניתוח. תרופות אלו עלולות לגרום לעלייה בדימום.
- הפסיקו למרוח תרופות וקרם על הקרקפת והשיער חודש לפני הניתוח.
- שטפו את השיער לפני הניתוח ואל תשתמשו במוצרים לעיצוב והתקשות שיער כמו ג'ל וספריי.
- אל תשכח לאכול ארוחת בוקר לפני הגעת להליך. אם הניתוח שלך הוא אחר הצהריים, יועיל לאכול ארוחת צהריים קלה לפני הגעתך.
- בבואכם לניתוח בחרו בגדים שלא יתחככו בראשכם בזמן השתלת שיער ושתוכלו ללבוש ולהוריד בנוחות.
- היזהרו לא לנהוג לאחר השתלת שיער. מסיבה זו, אם אתם מגיעים למבצע עם הרכב שלכם ממרחק רב, הקפידו שיהיה אתכם מישהו.

אחרי ניתוח השתלת שיער

לא משנה איזו מהטכניקות הנ"ל עברת, יש כמה נקודות שכדאי לשים לב אליהן לאחר הניתוח. לאחר הניתוח יש להתייחס ברצינות לנושאים המצריכים התייחסות על מנת לא לפגוע בזקיקי השיער ולצמוח בריא. אחרת, השיער שהושתל לאחרונה עלול להינזק. להלן הנושאים שעליכם לשים לב אליהם לאחר השתילה:

- אתה צריך להגן על אזור הפעולה. יש להקפיד לא לגעת באזור המושתל במשך 48 שעות לאחר הניתוח.
- דאגו לישון על הגב כשבועיים. אם אתה שוכב במצב אחר, אתה עלול לחוות נפיחות על הפנים שלך.
- כדאי לבחור חולצות קלות ללבישה.
- לאחר השתלת שיער, יש להתרחק מסולריום, חמאם טורקי וסאונה למשך שבועיים. הזעה של האזור המטופל עלולה לגרום לזיהום.
- ניתן להסתפר 15 ימים לאחר השתלת השיער. כדאי להימנע מגילוח. ניתן לקבל שירות מספרה 45 יום לאחר השתילה.
- חשוב לא לתת לשיער לגעת במים לפחות 48 שעות. כביסה מוקדמת לפי עצת הרופא מועילה לתהליך.
- כדאי להתרחק מכל מיני ענפי ספורט שיש בהם סיכון להכות את הראש למשך 45 יום.
- התרחק ממדללי דם במשך 15 יום לאחר הניתוח.

תהליך השתלת שיער בטורקיה

הַרדָמָה

מְקוֹמִי

משך הטיפול

6-8 שעות

הישארו באיסטנבול

3 ימים

מקובל מבחינה חברתית

שבוע 1

עלות השתלת שיער בטורקיה

כלול במחיר
  • ייעוץ חינם
  • 3 לילות במלון 5 כוכבים באיסטנבול
  • בדיקות לפני/אחרי ניתוח
  • עלות למעבדה
  • תרופות וציוד
  • העברה VIP לכל אורך הדרך
  • תמיכה 7/24
  • מתרגם בעברית בכל התהליך

בקשת מידע
נדרש שם פרטי!
יש צורך במייל!
נדרש מספר טלפון!
בלי קוד מדינה
זמן שיחה נדרש!
לפי הזמן של המדינה שלך.
ריבוי פעולות
 
נדרשת מדיניות פרטיות

תהליך הגשת בקשה

השלם את הטופס

כדי ליצור איתנו קשר, תחילה עליך למלא את הטופס.

ייעוץ חינם

לאחר מילוי הטופס, יועצי הבריאות המומחים שלנו יצרו איתך קשר בהקדם האפשרי.

שלח תמונה

יועצי הבריאות המומחים שלנו יבקשו להציג את התמונות שלך לרופא.

תִכנוּן

לאחר בחינת התמונות, הרופא שלך יחליט אם אתה מתאים לניתוח ותהליך הניתוח שלך יתוכנן.

שאלות נפוצות

אם אינך רואה תשובה לשאלתך, תוכל לשלוח לנו דוא"ל מטופס יצירת הקשר שלנו.

בדרך כלל אתה צריך להישאר כאן עד הכביסה הראשונה. זה מתאים לשלושה ימים לאחר ההליך. אז אתה צריך להישאר כאן שלושה ימים לאחר ההליך. עם זאת, אם אתה צריך לחזור לארץ שלך מיד, אין שום נזק לעזוב מיד לאחר ההליך, בתנאי שיש לך את הכביסה הראשונה במדינה שלך.

זה מספיק להיות כאן יום לפני או בבוקר של ההליך. עם זאת, אם יש מצב מיוחד, תתכנן תקופה זו עם הרופא שלך. לכן, מספר הימים שאתה צריך להיות כאן עשוי להשתנות. אם הכל ילך כשורה, כפי שציינו, מספיק להיות כאן ביום הניתוח או יום קודם.

השתלת שיער אורכת 3 עד 5 שעות. לאחר ההליך, אם האדם אינו מעוניין שתהליך זה יהיה ידוע בסביבתו העבודה והחברתית, יש צורך בפרק זמן של כ-15 יום. אם אין לו חרדה כזו, הוא יכול לחזור לחיי היומיום שלו תוך יומיים.

כן, השתלת שיער היא הליך קבוע. עם זאת, ההליך שלך צריך להתבצע על ידי רופא מנוסה. אם תתבצע השתלת שיער איכותית, השיער החדש שלך יישאר איתך לכל החיים.

אם אתה מועמד מתאים להשתלת שיער, רופא בעל ניסיון וכישורים מספקים יכול להגיע לשיעור הצלחה של עד 95%. טכניקת השתלת שיער FUE מביאה לשיעור הצלחה בין 95 ל-100 אחוז.

כן, תהליך זה יכול לגרום לשיער שלך לצמוח בחזרה. עם זאת, זה קורה על ידי שתילת זקיקי שיער חדשים באזור הדליל.

לא. מאחר והשתלת שיער מתבצעת בהרדמה מקומית, אינך חש בכאב. הרופא שלך יחיל הרדמה מקומית על ההליך שלך.

ארה"ב, אנגליה וטורקיה הן בין המדינות המועדפות ביותר להשתלת שיער בעולם. עם זאת, בין שלוש המדינות הללו, טורקיה היא המדינה המועדפת ביותר על חולים. הסיבה לכך היא שעלויות השתילה כאן נמוכות מאוד, אך יחד עם זאת היא איכותית מאוד.

זוהי פעולה בטוחה. אבל זה חייב להיעשות על ידי רופא השתלת שיער מנוסה. עם זאת, הסביבה בה מבוצע ההליך חייבת להיות סטרילית. הליך זה צריך להתבצע על ידי רופא מומחה בבית חולים.

כל אדם מעל גיל 20 יכול לבצע את ההליך הזה. עם זאת, מומחים אומרים בדרך כלל שהשתלת שיער תיתן תוצאות קבועות יותר עבור אנשים בני 30 ומעלה.

תהליך זה מבוצע בדרך כלל בפגישה בודדת. אין צורך בהשתלת שיער שנייה. מלבד זאת, אם אתה עושה את ההליך הזה בגיל מוקדם מאוד, ייתכן שתצטרך הליך שני בגילאים מאוחרים יותר.

אפילו השתלת שיער מוצלחת ביותר לא יכולה לעצור את דילול השיער ובסופו של דבר נשירת שיער. עם זאת, מכיוון שיש דברים שאתה יכול לעשות כדי למנוע נשירת שיער לאחר השתלת שיער, לא כל השיער שלך ייפול.