מדיניות הפרטיות

נוהגים לאהוד את הפרטיות שלך ולהגן על המידע האישי שאתה מספק בזמן שימושך באתר בית החולים "ארדם" ("בית החולים"). מטרת מדיניות זו היא להציג את דרכי השימוש במידע שאתה מספק באתר ולהעניק לך מידע אודות זכויותיך ביחס למידע זה. המטרה העיקרית של איסוף המידע היא לשפר ולשדרג את השירותים שאנו מציעים לך. בשימוש בשירותים אלה, אתה מסכים לשימוש ולאיסוף המידע שלך בהתאם למדיניות זו.

זהותנו

כ"בעלי המידע", אנחנו נדרשים על פי תקנות (איחוד האירופי) מס' 2016/679 של פרלמנט אירופה ולמועצה מתאריך 27.04.2016, הקשורות להגנת האנשים הטבעיים ביחס לעיבוד מידע אישי ולחופש העיבוד של מידע זה, לספק לך את המידע הבא:

כתובת אתר האינטרנט שלנו: https://erdemclinic.co.il

שם העסק שלנו: בית חולים ארדם

כתובתנו הרשמית: סראי מה. אחמד טבפיק אילרי כביש, 10, אומראנייה, איסטנבול

אילו סוגי מידע ניתן לאסוף או להשתמש בהם?

למטרת מתן ושיפור השירותים שלנו לך, אנחנו אוספים מגוון מידע ממך. מידע זה עשוי לכלול:

מידע אישי

כאשר אתה משתמש בשירותים שלנו, עשויים לדרוש ממך לספק לנו מידע המזהה אותך אישית (מכונה גם "מידע אישי") שניתן לשימוש ליצירת קשר או לזיהוי שלך. בין היתר, מידע אישי כולל את הפרטים הבאים:

שמך הפרטי, השם המשפחה ושמך האמצעי כתובת הדוא"ל שלך מספר הטלפון שלך מידע על השימוש שלך

מידע על השימוש

אנחנו יכולים גם לאסוף נתונים על אופן הגישה והשימוש שלך בשירותים שלנו. פרטי השימוש אלה עשויים לכלול מידע על כתובת ה-IP של המחשב שלך, סוג וגרסת הדפדפן שלך, הדפים של השירותים שלנו אליהם אתה גולש, מתי ולכמה זמן, זיהויים ייחודיים של התקן ופרטי תקלות אחרות. כל נתוני השימוש האלה אוספים לשם שיפור השירותים שלנו.

שימוש בעוגיות

אנחנו לא מעקבים אחר גולשי האתר באמצעות עוגיות. אתה יכול לבחור להשבית את כל העוגיות או להגדיר את המחשב שלך להודיע לך בכל פעם שנשלחת עוגיה. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש בהגדרות הדפדפן שלך. אם אתה משבית עוגיות, יתכן שכמה מהתכונות שמשפרות את פועלך באתר וכמה מהשירותים שלנו לא יפעלו כאמור.

למה נדרשים המידע שלך?

• כדי להפיק חוויית אישית יותר (המידע שלך עוזר לנו להגיב בצורה טובה יותר לצרכים האישיים שלך) • לשפר את האתר שלנו (אנחנו משתדלים לשדרג את חוויית האתר שלנו בהתבסס על המידע והמשוב שאנחנו מקבלים ממך) • כדי לעזור ללקוחות בצורה טובה יותר (המידע שלך עוזר לנו להגיב בצורה יעילה יותר לבקשות ולצרכים של לקוחותינו) • לטפל בעסקאות • לשלוח מדי פעם דואר אלקטרוני עם מידע

חשיפת המידע שלך ואבטחתו

הגישה של שירותינו למידע האישי שלך תהיה כדלקמן:

חשיפת המידע האישי שלך

מידע האישי שלך עשוי להיחשף על ידי בית החולים ארדם אם נחשב כי עשיית כך היא נחוצה. המקרים האפשריים לכך הם:

• לעמוד בדרישה חוקית • להגן ולהגן על זכויותיה של בית החולים ארדם ועל רכושו • למנוע או לחקור פשיעה אפשרית ביחס לשירותים שלנו • להגן על בטחון האישי של משתמשי השירותים שלנו או הציבור • לקיים את האחריות המשפטית

אבטחת המידע האישי שלך

למרות שאנחנו מקפידים על אבטחת המידע שלך, לא ניתן להבטיח באופן מוחלט את אבטחת המידע באמצעות שיטות אחסון או העברה אלקטרוניות על גבי האינטרנט ל-100%. למרות המאמצים שאנחנו עושים ושימוש באמצעים מסחריים נודעים, איננו יכולים להבטיח באופן מוחלט את אבטחת המידע האישי שלך. מעבר לכך, כבית חולים ארדם אנחנו מבטיחים כי מידע הזיהוי האישי שלך לא יימכר, יימסר לצדדים שלישיים שאינם קשורים או יועברים באופן אחר להם.

פרטיות ילדים

שירותינו לא מתמקדים בילדים שבני 18 (נקראים "ילדים"). אם אתה הורה או האפוטרופוס המשפטי ואתה יודע שאחד מילדיך סיפק לנו מידע אישי, אנא פנה אלינו. אם נמצא כי אנחנו אכן אספנו מידע אישי של ילד בלי לקבל את הסכמת ההורים שלו, אנחנו ננסה להסיר אותו מהשרתים שלנו.

ספקי השירות

למתקן אתרים יותר ידידותי למשתמש, לספק את השירותים בשמנו, לבצע משימות קשורות לשירותים או לעזור לנו להוביל חקירת שימוש, אנחנו עשויים לעבוד יחד עם עסקים חיצוניים ופרטים (נקראים "ספקי שירותים"). ספקים אלו רשאים רק להשתמש במידע האישי שלך למעשה את המשימות הללו בשמנו ומוזנים בחוק לא להשתמש בו או לגלות אותו מטעם אחר.

Google Analytics

שירות ניתוח האינטרנט של Google Analytics מפקח ומדווח על תנועת התנועה באתר שלנו. גוגל מתקשר כיצד השירותים שלנו משמשים. פרטים אלו נגישים לשירותים אחרים של גוגל. באמצעות המידע שנאסף, גוגל עשוי לשנות ולתחול באופן קשור את המודעות ברשת הפרסום האישי של גוגל. באפשרותך להחליט האם להרשות ל-Google Analytics לאסוף מידע על פעילותך באתר שלנו על ידי התקנת התוסף לדפדפן Google Analytics opt-out. אנא בקר בדף המדיניות הפרטיות והתנאים של גוגל לקבלת פרטים נוספים על מדיניות הפרטיות של גוגל.

קישורים לאתרים אחרים

באתר שלנו, יתכן להפנות לאתרים של צדדים שלישיים. כשאתה לוחץ על קישור שמפנה לאתר צד שלישי, אנחנו ממליצים לך לבדוק בקפידה את מדיניות הפרטיות של האתר. מכיוון שאנחנו לא יכולים להשפיע על אתרים צדדיים אלה, אנחנו איננו אחראים על אבטחת המידע שלך.

זכויות משפטיות

יש לך זכויות משפטיות בלתי ניתנות למחיקה לבקש מאתנו שלא נשתמש במידע שלך לצורך שיווק. אם תבקש את כך מאתנו, אנחנו נממש את הבקשה על הפנים.

נא התעייף כאן את הזכויות הבאות שמעניק ה- GDPR לך:

• לבקש לקבל גישה חינם למידע האישי שאנחנו מחזיקים אודותיך. • לבקש מתקן ניידות להעברת המידע האישי שלך. • לשקול את השיטות שבהן מעובד המידע שלך. • להגביל את העיבוד. • להתערער על האופן שבו נעובד את המידע האישי שלך.

עדכונים למדיניות הפרטיות שלנו

מדי פעם יתכן שנבקש לצפות את מדיניות הפרטיות שלנו או לשדרג אותה. כדי לעקוב אחר העדכונים, אנחנו ממליצים לך לבקר ולבדוק את מדיניות הפרטיות שלנו במספר פעמים שונות. לשינויים מפורטים יותר, אנחנו נידע אותך באמצעות הדואר האלקטרוני.

אנא שתף איתנו כל דאגות שיש לך בנוגע למדיניות הפרטיות במחלקת הדיגיטלית שלנו באמצעות info@erdemclinic.com.