לייזר עין

iLasik בטורקיה

iLasik in Turkey

מה זה iLasik?

ל-80% מהאנשים הממוצעים בעולם יש טעויות שבירה. ניתוחי שבירה נהוגים מאז 1980 ושיטת הלייזר היא השיטה שנותנת את התוצאות המהימנות ביותר בטיפול בטעויות שבירה. בעזרת הטכנולוגיה המתפתחת ניתן לטפל בלייזר בשגיאות שבירה כגון קוצר ראייה (קושי לראות רחוק), היפראופיה (קושי לראות מקרוב), אסטיגמציה (טשטוש בתמונה). מטרת הטיפול בלייזר היא להעלות את איכות החיים של אנשים ולאפשר להם לחיות חיים נוחים יותר. כיום, שיטת הטיפול הנפוצה ביותר בעולם לטיפול בטעויות שבירה היא שיטת iLasik (Laser Assisted insitu Keratomilluesis). שיטה זו הינה אישית ומתבצעת בהתאם למבנה העין של המטופל כתוצאה מבדיקות ובדיקות מפורטות.

סוגי iLasik

iLASIK נקרא גם Femto-Wavefront-LASIK! Wavefront מתייחס לשילוב מבוקר של LASIK ו-Femto-LASIK.

ניתוח גלים (אברומטריה)

Aberrometer הוא מכשיר רפואי המכונה ניתוח Wavefront. הוא משרת את המטרה של קביעה מדויקת של הסטיות האובייקטיביות והכמותיות של העין האנושית. משמעת העבודה של האברומטר היא כדלקמן: ראשית, אור נשלח לעין. לאחר מכן, הוא נאסף במלואו ברשתית.
חזית הגל מודדת את האור המוחזר מיותר מ-200 נקודות בעין. הוא משתמש בחיישנים אופטיים קטנים בשביל זה. שגיאת זמן הפעולה של האור מתועדת. לאחר מכן, נכנסת למפת חזית הגל. במקרים בהם אין פגם בעין, האור מוחזר באותו אופן כמו ה-Wavefront, אך במקרים בהם יש פגם בעין, האור המוחזר יוצר חזית גל לא סדירה. אי סדרים אלו עלולים להיגרם משגיאת כוח השבירה והשפעות אחרות המפריעות לאיכות התמונה, הנקראות סטייות מסדר גבוה.

חיתוך קרנית בלייזר פמט שנייה

Femto LASIK עובד תחת בקרת מחשב. הלייזר הפמטושני ללא מגע החליף באופן מסורתי את המיקרוקראטום המכאני הידני של LASIK. לייזר Femtosecond מתקן עקומות גבוהות בקרנית (אסטיגמציה קרטוטומיה) עם השתלת מקטעי טבעת תוך קרנית והשתלת קרנית. לייזר פמט שנייה מבטיח ריפוי פצעים טוב יותר. חיתוך בלייזר אינו גורם כמעט לסטייה. לכן Femto LASIK נותן תוצאות טובות יותר. מונע סיבוכים רגולטוריים. לכן, זה מגביר את בטיחות הפעולה.

האם יש לך שאלה?
צריך מידע נוסף על הניתוח? בלחיצה על Whatsapp או אימייל, תוכלו לקבל ייעוץ חינם לשאלותיכם.
תשאל את הרופא

Wavefront Eximerlaser-Fix

מערכת לייזר אקצימר משלבת זיהוי קשתית אוטומטי מלא, סריקת נקודות משתנה וקצב דופק לייזר משתנה. בדרך זו היא מספקת טיפול פרטני. לייזר האקסימר פותח בסוף שנות ה-70. הוא מייצר קרינה בטווח אורך הגל האולטרה סגול. פולסים של אור מועברים במצב נרגש אנרגטית בפריקה במתח גבוה של 25,000 וולט. זה מתרחש בתערובת גז בלחץ גבוה. אופטיקה מיוחדת הנשלטת על ידי מחשב מייצרת פולסי לייזר. אלה מפוזרים על פני הקרנית. בדרך זו בוטלות בעיות כמו קוצר ראייה וקוצר ראייה, עקמומיות בקרנית ומשיגים את המידול הרצוי.

מי הם המועמדים המתאימים ללייזק i-Lasik?

- מעל גיל 18,
- עד 10 מעלות בקוצר ראייה, 6 מעלות בהיפראופיה, ו-4 מעלות באסטיגמציה,
- שכבת הקרנית בעובי מספיק,
- מי שאין לו מחלות שיטתיות כמו שיגרון וסוכרת.
כתוצאה מהבדיקה המקדימה והבדיקות ניתן ליישם טיפול לייזר I-Lasik לאנשים שמבנה העין שלהם נמצא מתאים לניתוח על ידי הרופא.

לפני iLasik

לפני הטיפול, מצבו הבריאותי הכללי של המטופל נבדק על ידי רופא העיניים. לפני הניתוח נערכת בדיקה מיוחדת למטופל ונקבע האם המטופל מתאים לניתוח.
המטופל מיודע על תהליך הניתוח והסיכונים האפשריים, והניתוח מחליט עם קבלת אישור המטופל, אין להתאפר סביב העיניים ביום הניתוח.
רופא העיניים מחליט אם או באיזו מידה ייעשה שימוש במדללי דם ביום הניתוח. מטופלים המשתמשים בעדשות מגע צריכים להפסיק את השימוש בעדשות מגע מספר ימים מראש, במידה וישנן נושאים נוספים שעל המטופל לשים לב אליהם לפני הניתוח, נושאים אלו ידווחו למטופל על ידי רופא העיניים.

אחרי iLasik

לאחר הניתוח תתבצע הבקרה הראשונה שלך ומשקפי בטיחות יוצבו על עיניך. ניתן להשתמש בטיפות עיניים על ידי הסרת המשקפיים ולישון עם המשקפיים הללו בלילה. עם זאת, כדאי להשתדל לא לשכב על הבטן, ב-5 השעות הראשונות לאחר הניתוח רואים בעיניים השקיה, רגישות ותחושת גוף זר.
מומלץ לא לגעת בעיניים ולנוח באותו היום. אתה יכול לעצום עיניים ולהירגע בסביבה אפלולית. אם יש לך תחושת צריבה, אתה יכול להשתמש בטבליות משככי כאבים. אתה יכול לנגב את המים הזורמים מעיניך מהלחיים מבלי לגעת בעפעפיים. הפרשת דמעות יכולה לגרום גם להפרשות מהאף ולהפרשות מהאף והיא מצב צפוי לאחר ניתוח.
אם מומלץ להשתמש בסמים יש להגיע לבדיקת בקרה יום אחד לאחר השימוש, ביום הראשון אני ממליץ למטופליי להשתמש באנטיביוטיקה, סטרואידים וטיפות דמעות מלאכותיות כל שעה משעת השינה. על מנת שהטיפות יגיעו לרמת השפעתן המלאה, יש להשאיר לפחות 5 דקות בין כל טיפה. מספיק להפיל טיפה בודדת לעין, מומלץ להשתמש בכדור השינה שניתן לך לפני השינה.

היום השני אחרי ניתוח

בבוקר הניתוח, הסר את משקפי המגן, שחרר טיפות עיניים והגיע לבקרה בשעה שנאמר לך מבלי לשטוף פנים. ניתן לראות דם בחלק הלבן של העין, במיוחד לאחר ניתוחים כגון לאסיק. אין צורך בטיפול נוסף בכתמי הדם הללו, שיחלפו מעצמם תוך שבועות.

תהליך iLasik בטורקיה

הַרדָמָה

מְקוֹמִי

משך הטיפול

15 דקות

הישארו באיסטנבול

3 ימים

מקובל מבחינה חברתית

שבוע 1

בקשת מידע
נדרש שם פרטי!
יש צורך במייל!
נדרש מספר טלפון!
בלי קוד מדינה
זמן שיחה נדרש!
לפי הזמן של המדינה שלך.
ריבוי פעולות
 
נדרשת מדיניות פרטיות

תהליך הגשת בקשה

השלם את הטופס

כדי ליצור איתנו קשר, תחילה עליך למלא את הטופס.

ייעוץ חינם

לאחר מילוי הטופס, יועצי הבריאות המומחים שלנו יצרו איתך קשר בהקדם האפשרי.

שלח תמונה

יועצי הבריאות המומחים שלנו יבקשו להציג את התמונות שלך לרופא.

תִכנוּן

לאחר בחינת התמונות, הרופא שלך יחליט אם אתה מתאים לניתוח ותהליך הניתוח שלך יתוכנן.

שאלות נפוצות

אם אינך רואה תשובה לשאלתך, תוכל לשלוח לנו דוא"ל מטופס יצירת הקשר שלנו.

אתה יכול לחזור לארץ שלך לאחר פעולת iLasik. עם זאת, עדיף שתישאר כאן יום אחד כנגד הסיכון לפתח סיבוך. אם הכל בסדר אחרי יום אחד, אתה יכול לחזור לארץ שלך.

אתה חייב להיות כאן ביום הניתוח. אין צורך להגיע מספר ימים לפני הניתוח. עם זאת, אם תכננתם סיור כאן, תוכלו להגיע מוקדם יותר.

מי שמתאימים לניתוח זה הם מעל גיל 18. בנוסף, עליך להיות בעל ראייה יציבה במשך שנה לפני הניתוח ולהרכיב משקפי ראייה/עדשות מגע מתאימות וקבועות לפחות שנתיים. הליך זה אינו מתאים לאנשים בהריון או מיניקות.

הסיבוכים השכיחים ביותר של פעולה זו הם בדרך כלל כדלקמן: עין יבשה, סנוור, הילות וראייה כפולה, תת-תיקון, תיקון יתר ואסטיגמציה. עם זאת, ההסתברות לפתח סיבוכים אלו בפעולות המבוצעות על ידי רופא מנוסה היא נמוכה מאוד.

מטופלים עם מחלות אוטואימוניות אינם מועמדים מתאימים לניתוח זה. מכיוון שאנשים אלו נוטים יותר לתסמונת עין יבשה. עין יבשה עלולה שלא להחלים היטב. קיים גם סיכון גבוה יותר לזיהום לאחר הניתוח. גם אנשים הסובלים ממחלות אחרות כמו סוכרת, דלקת מפרקים שגרונית, זאבת, גלאוקומה או קטרקט אינם מתאימים לפעולה זו.

לאחר ניתוח זה, המטופלים מבחינים בשיפור מיידי בראייתם. עם זאת, לפעמים השיפור הזה נמשך עד למחרת. לוקח לעין כשלושה עד שישה חודשים להחלים לחלוטין.

לפני הליך זה, הרופא שלך ימרח טיפות עיניים מרדימות על העיניים שלך. לכן לא תחוש כאב במהלך הניתוח.

רוב החולים רואים בבירור תוך 24 שעות מניתוח תיקון הראייה. אבל לפעמים ההחלמה יכולה להימשך יומיים עד חמישה ימים. הם עלולים לחוות ראייה מטושטשת במשך מספר שבועות לאחר הניתוח.

אתה והרופא שלך תקבע את היום המתאים ביותר לניתוח זה. יום הניתוח נקבע לרוב בהתאם לצרכיך לאחר סיום ההכנה המקדימה.

זהו טיפול קבוע. עם זאת, אנו ממליצים להתייעץ עם הרופא מדי פעם.

פעולה זו אינה פוגעת בעיניים. עם זאת, גם אם מדובר בסיכון נמוך, לפעמים חולים עלולים לסבול מבעיה קבועה של עיניים יבשות. סיכון זה נמוך מאוד בפעולות שיבוצעו על ידי רופא מנוסה.

כן, אתה יכול להרכיב עדשות מגע לאחר ניתוח זה אם תרצה. עם זאת, אנו ממליצים לך לקבל מידע מפורט וייעוץ מהרופא שלך בעניין זה.