לייזר עין

Relex Smile בטורקיה

Relex Smile in Turkey

מה זה Relex Smile?

עם Relex Smile, טכנולוגיית עיני הלייזר המודרנית והחדשה ביותר שאנו מציעים בבית החולים ארדם, שגיאות שבירה מתוקנות בטכניקה זעיר פולשנית. תהליך חדשני זה מציע אפשרות לניתוח עיניים בלייזר מוצלח. Relex Smile הוא הליך עיניים בלייזר מוגן בפטנט, עדין, בטוח וללא דשים. ליקויי שבירה מטופלים בהצלחה לקוצר ראייה עד 10 dpt ואסטיגמציה עד 5 dpt. שיטה זו החליפה את שיטת ה-LASIK המסורתית והמוכחת. הוא מספק גם נוהל "כל-פמטו-LASIK". לכן, נעשה שימוש בלייזר פמט-שניות מדויק ביותר בתהליך.
הקרנית לא נפתחת. כך מכינים עדשה (פרוסת קרנית). לאחר מכן, הלייזר Femto מבצע חתך מינימלי כדי לשחרר ולהסיר את העדשים. מסיבה זו מונעים חתך ופתח גדולים בשכבה העליונה של הקרנית. שיטה זו משמשת לטיפול בחולים עם קרניות דקות, עיניים יבשות וטעויות שבירה.

היתרונות של Relex Smile

iLASIK נקרא גם Femto-Wavefront-LASIK! Wavefront מתייחס לשילוב מבוקר של LASIK ו-Femto-LASIK.

לא צפויים סיבוכים של רקמת הדש מאחר ולא נעשה חתך גדול ליצירת דש הקרנית. סיבוכים כגון קיפול דש ואי-קיעה אינם צפויים מיד לאחר הניתוח. בטווח הארוך מתבטל הסיכון לתזוזה של העפעף בכל טראומה לעין. מכיוון שנעשה חתך קטן יותר בקרנית, מספר העצבים הנחתכים קטן יותר ועין יבשה עקב אובדן תחושתי מצטמצם לרמות מינימליות. כתוצאה מההליך המבני, המטופל זוכה לנוחות חזותית.
Relex SMILE מספק איכות ראייה גבוהה שכן ניתן להשתמש בו בליקויי ראייה גבוהים (עד 10 מעלות בקוצר ראייה, עד 5 מעלות באסטיגמציה). במטופלים מעל ציונים אלו, תובטח שביעות רצון המטופל שכן הציון ירד שוב לאחר ההליך.

לפני טיפול Relex Smile

כמו לפני כל הליך כירורגי, יש כמה נקודות שיש לקחת בחשבון לפני ניתוח לייזר סמייל;
אין להשתמש בבושם ובדאודורנט לפני הפעולה.
אין למרוח איפור עיניים ופנים ביום הניתוח.
אין נזק באכילה לפני הניתוח.
על המטופל להקצות מינימום של 3-4 שעות לניתוח זה.
חובה להגיע לניתוח עם מלווה.
רק חולים מתקבלים לחדר הניתוח.

האם יש לך שאלה?
צריך מידע נוסף על הניתוח? בלחיצה על Whatsapp או אימייל, תוכלו לקבל ייעוץ חינם לשאלותיכם.
תשאל את הרופא

אחרי טיפול Relex Smile

בעוד שהראייה הופכת מטושטשת אצל חלק מהמטופלים מיד לאחר הניתוח, ראייה חדה יותר מורגשת אצל חלק מהחולים מיד לאחר ההליך. כדאי לנוח לאחר ניתוח לייזר חיוך. יש להימנע משפשוף העיניים בסבון, מים או קוסמטיקה ופעולות אחרות העלולות לגרות את העיניים. יש להשתמש בתרופות ובטיפות הניתנות לשימוש לאחר הניתוח. יש להימנע מפעילות גופנית אינטנסיבית למשך שבוע כדי למנוע סיבוכים ריפוי.
מכיוון שלייזר החיוך תומך ביישום זעיר פולשני, גם אי הנוחות המורגשת בתהליך הריפוי פחותה. מספר ימים לאחר הטיפול, המטופלים יכולים בדרך כלל לנהוג, לעבוד, להתאפר ולעשות ספורט. לאחר הניתוח עלולים להיות מורגשים בעין השקיה, רגישות וסנוור באורות. זה נורמלי לחלוטין והטיפות המומלצות על ידי הרופא יפחיתו את הבעיות הללו. יום לאחר ההליך, אתה יכול להשיג בהירות ראייה שיכולה לעשות הרבה דברים. לפני ניתוח לייזר סמייל, הרופאים מבצעים בדיקת עיניים ובדיקה מפורטת ביותר.
במידה ומבנה העין מתאים לניתוח לייזר חיוך, ניתן למטופל את המידע הנדרש וקביעת תור. הניתוח מורכב מהליך לייזר בן 27 שניות. טבעת ואקום מונחת כדי למנוע ממך להזיז את העיניים במהלך הניתוח, ולאחר מכן מוחל לייזר. הרופא מסיר את החלק שבתוך הקרנית דרך חתך של 2 מ"מ. לאחר הניתוח, הרופא שלך ימליץ לך לנוח במהלך היום.

Relex Smile בתהליך טורקיה

הַרדָמָה

מְקוֹמִי

משך הטיפול

15 דקות

הישארו באיסטנבול

3 ימים

מקובל מבחינה חברתית

שבוע 1

בקשת מידע
נדרש שם פרטי!
יש צורך במייל!
נדרש מספר טלפון!
בלי קוד מדינה
זמן שיחה נדרש!
לפי הזמן של המדינה שלך.
ריבוי פעולות
 
נדרשת מדיניות פרטיות

תהליך הגשת בקשה

השלם את הטופס

כדי ליצור איתנו קשר, תחילה עליך למלא את הטופס.

ייעוץ חינם

לאחר מילוי הטופס, יועצי הבריאות המומחים שלנו יצרו איתך קשר בהקדם האפשרי.

שלח תמונה

יועצי הבריאות המומחים שלנו יבקשו להציג את התמונות שלך לרופא.

תִכנוּן

לאחר בחינת התמונות, הרופא שלך יחליט אם אתה מתאים לניתוח ותהליך הניתוח שלך יתוכנן.

שאלות נפוצות

אם אינך רואה תשובה לשאלתך, תוכל לשלוח לנו דוא"ל מטופס יצירת הקשר שלנו.

אתה יכול לחזור לארץ שלך לאחר פעולת החיוך של Relex. אבל עדיף להישאר כאן יום אחד כדי להסתכן בפיתוח סיבוך. אם הכל בסדר אחרי יום אחד, אתה יכול לחזור לארץ שלך.

אתה חייב להיות כאן ביום החיוך של Relex. אין צורך להגיע מספר ימים לפני הניתוח. עם זאת, אם תכננתם סיור כאן, תוכלו להגיע מוקדם יותר.

Relex SMILE היא שיטת טיפול יעילה יותר מפעולת LASik, במיוחד בקוצר ראייה בדרגה גבוהה. לאחר ReLEx Smile, היציבות הביומכנית של הקרנית נשמרת טוב יותר מאשר בפעולת לאסיק, בה נוצרת הכנף. עצבי לאסיק נחתכים כאשר נוצרות כנפיים במהלך הפמטו. אז זה גורם ליובש בעיניים.

ייתכן שיחלפו ימים או שבועות עד שהשיפור החזותי יתייצב. בנוסף, תקופת ההחלמה המלאה של הקרנית לאחר ניתוח Relex תיקח כ-3 עד 6 חודשים. בתום תקופה זו תוכלו לבצע את כל הפעילויות שעשיתם לפני הניתוח ללא חשש.

פעולה זו היא קבועה. השפעת הניתוח שיתרחש לאחריו היא קבועה. אבל ככל שאנו מתבגרים, העיניים משתנות. לכן, ייתכן שתזדקק למשקפי קריאה.

הליך זה אינו גורם לכאב כלל. הרופא שלך ימרח חומר הרדמה מקומי בצורת טיפות עיניים לפני ההליך. אין הזרקה. לכן, אין צורך בהרדמה כללית.

פעולה זו פחות מסוכנת מפעולת לאסיק. כי זה לא כרוך ביצירת כנף. עלולות להופיע תופעות לוואי קלות. עם זאת, השפעות אלו חולפות במהירות.

זוהי טכנולוגיה שניתן להשתמש בה בבעיות קוצר ראייה ואסטיגמציה קוצר ראייה. לא ניתן להשתמש בו בתיקוני היפראופיה. אין מערכת מעקב עיניים במערכות לייזר אקסימר במערכת לייזר סמייל.

אנשים רבים יכולים להפיק תועלת מ-SMILE. למרבה הצער, ייתכן שאינך מועמדת טובה אם: אינך מועמדת טובה להליך זה אם את מניקה או בהריון. אם יש לך פרסביופיה או היפראופיה ויש לך שגיאת שבירה משתנה העולה על -0.5 דיופטר בשנה, אינך זכאי.

ביום הראשון לאחר הליך SMILE, רוב המטופלים מרגישים שמשהו בעיניהם. הוא גם חווה תחושות דמעה וצריבה במשך מספר שעות. ההתאוששות החזותית היא די מהירה. עם זאת, לאחר יום עד יומיים, לרוב החולים יש 20/20 ראייה.

ראייה מטושטשת שכיחה לאחר ניתוח זה. ראייה מטושטשת נמשכת מספר ימים. הראייה שלך תתבהר תוך מספר שבועות או חודשים.

המועמדים המתאימים ביותר הם אנשים מגיל 21 ומעלה. אתה זכאי להליך זה גם אם יש לך מרשם למשקפיים קבועים או עדשות מגע לפחות בשנתיים האחרונות.